וובינרים

שיתוף הידע שלנו ברשת.

Hilti Webinars

מה הם וובינרים?

הילתי מספקת לתעשיית הבנייה העולמית מוצרים, מערכות ושירותים חדשניים. צוות ההנדסה כאן בהילתי מודע לכך שיש צורך מתמיד להתעדכן בכך, וגם דרישה חזקה להתפתחות מקצועית רציפה. זה יכול להיות מבוסס מוצר או ברוב המקרים לכסות את שיטות התכנון והסטנדרטים התעשייתיים המשתפרים בהם אנו משתמשים על בסיס יומי. לכן החינוך וההכשרה של מהנדסים ואדריכלים ביחס לפתרונות חדשניים ויעילים מהווים מוקד מרכזי עבור מחלקת ההנדסה שלנו. העולם של ימינו לעומת זאת יכול לספק לנו פחות זמן להשגת יעדים לימודיים אלו ולכן אנו בהילתי מספקים סמינרים מקוונים (וובינרים) על נושאים חשובים המאפשרים לך לראות אותם בצורה חיה, ואינטראקטיבית. המומחים שלנו יהיו זמינים למענה ישיר לשאילתות הטכניות שלך, או במועד מאוחר יותר שיתאים ללוח הזמנים שלך שהוגדר מראש.

כיצד אוכל להשתתף בוובינר של הילתי?

התבונן למטה בוובינר המקוון הקרוב שלנו ועקוב אחר הקישורים לתהליך ההרשמה הפשוט. לאחר שנרשמתם, תקבלו אישור בדוא"ל עם הוראות כיצד להשתתף בוובינר המקוון.

וובינר הקרוב

  • 16 יונ 2022
    התחל : 09.30 סוף : 10.30 מקום : Online

    תכנון פלטת בסיס עם ברזלי זיון לחיזוק בהעמסת כוח מתיחה

    בוובינר זה נעשה סקירה על עקרונות העבודה של תכנון ברזלי זיום לחיזוק בעת העמסת כוח מתיחה, שלבי החישוב, הכרת התוכנה PROFIS ENGINEERING וניתן דוגמא אמיתית לחישוב.

    הרשם כאן