#תמידביחד

מסר חשוב מאוד

 

אנו רואים עצמנו כשותפיך הנאמנים ולכן נמשיך להיות לצידך בעמידה אל מול כל אתגר, בכל מצב, ביחד.

אנו עוקבים אחר ההתפתחות של התפרצות של וירוס הקורונה בהקפדה יתרה, ופועלים בהתאמה מלאה לכל התקנות של ממשלת ישראל וגורמי הבריאות. אנו מפעילים את כל הצעדים הנדרשים לשמירה על בריאות לקוחותינו ועובדי החברה.

ברצוננו להמשיך ולהציע לך את הדרכים הטובות ביותר לעמוד בצרכים שלך באמצעות פתרונות מותאמים אישית. היות וכך ברצוני להזכיר לך כי ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות:

  • באמצעות גישה לעמוד האינטרנט שלנו  www.hilti.co.il כאן תוכל להתרשם ממגוון הפתרונות שלנו בכל זמן כולל גישה להורדת חבילות התוכנה שלנו, באם הנך משתמש רשום תוכל לראות את המחירים שלך להתעדכן במבצעים ולבצע הזמנות ישירות באתר, במידה ואינך משתמש רשום תוכל להירשם לאתר בקלות בכל זמן.
  • תוכלו לפנות למנהל תיק הלקוחות שלכם באמצעות טלפון ,אימייל וסקייפ ולקבוע פגישה מרחוק או אם דחוף ונדרש פגישה פנים אל פנים  , בה תוכלו לעבוד יחדיו על הפתרונות האידיאליים של כול צורכיך.
  • נציגי שירות הלקוחות שלנו זמינים עבורך לכל צורך בין השעות 8 בבוקר ועד 5 אחה"צ,  ניתן לימור עימנו קשר במספר 1800-68-68-40, או בכתובת הדוא"ל sherutfax@hilti.com
  • יש לנו 2 חנויות מלאות במלאים וזמינים עבורכם בימי א-ה בין השעות מ 8 בבוקר ועד 5 אחה"צ.

o  חנות הילתי פתח תקווה, רבניצקי 6 א"ת סגולה פ"ת, טלפון 074-713-6911

o  חנות הילתי חיפה, שדרות ההסתדרות 215, חיפה, טלפון 054-394-6484
 

  • מרכז התיקונים שלנו פעיל בין השעות 8 בבוקר עד 5 אחר הצהריים ולמרות התקופה המאתגרת אנחנו מבטיחים לך את שירותי התיקון כרגיל תוך 3 ימי עסקים
  •  מרכזי הייצור בעולם ומרכז ההפצה המקומי בישראל פעילים כרגיל. מרכזי הייצור של הילתי פזורים ברחבי העולם וכולם פתוחים והייצור נמשך.

גם אם אף אחד מאתנו אינו יכול לחזות את הבאות ברצוננו להבטיח לך כי אנו כאן על מנת לתמוך בך. יצרנו תכניות מגירה על מנת להבטיח את המשך הספקת השירותים והמוצרים שלנו. אנו עומדים בכל עת לשירות לקוחותינו תוך כדי שמירה קפדנית על בריאות חברי הצוות שלנו.

ביחד נמשיך לבנות עתיד טוב יותר            

תודה רבה,

בכבוד רב,

הילתי ישראל בע"מ