תוכנה לחישוב עוגנים

תוכנה לחישוב עוגנים

PROFIS Anchor הופך לPROFIS Engineeting סטנדרטי לקיבוע עוגנים ולוחות בסיס

  • תוכנת Hilti PROFIS Engineering Standard הינה פיתרון ענן המאפשר לך לחשב את מאפייני יישום העיגון שלך על בטון ובנייה. התחל להשתמש בגרסת הסטנדרט מיד, ללא עלות, או גש לתכונות.

מגוון רחב של יישומים

תקן ההנדסה של PROFIS כולל את SOFA, שיטת החישוב שלנו לעיבוד תצורות מורכבות שאינן מכוסות בקודים בינלאומיים. אתה יכול גם לבצע את החישובים שלך על פי הדרישות של קודים בינלאומיים רבים, עבור פרויקטים המיועדים לכל מדינה בעולם. התוכנה שלנו תואמת לתקנים אירופיים (EUROCODE 2 PART 4), US (ACI), Canadian (CSA), Australian (SA: TS 101) ורוסית (STO).

האץ ופשט את תהליך החישוב

תוכנת PROFIS Engineering הסטנדרטית שלנו מבצעת חישובים מהר יותר, מכיוון שהיא מאפשרת לייבא ולעבד תצורות עומס מרובות בו זמנית. ניתן גם לבחור פריסות ולוחות בסיס באופן אוטומטי. לבסוף, זה הופך את העיצוב ליעיל יותר הודות ליכולת להתאים אישית את הממשק עם ההגדרות המועדפות עליך.

תוצאה של מעל 60 שנות ניסיון

תוכנת PROFIS הנדסת תקן של הילטי הינה תוצאה של למעלה מ- 60 שנות מחקר ופיתוח שהקדישה חברתנו למערכות עיגון כימיות ומכניות. 

שאל את הצוות שלנו

תכונות עיקריות של תקן הנדסה HILTI PROFIS

שיטות חישוב

יישומי חישוב שאינם מכוסים בתקנים בינלאומיים, הודות לשיטת החישוב של SOFA. חישוב עיגון בבטון על פי תקנים אירופיים (EUROCODE 2 חלק 4), ארהב (ACI), קנדית (CSA), אוסטרלית (SA: TS 101) ורוסית (STO). חישוב עיגון בבנייה, הודות למודול הספציפי שלנו לחישוב עמידות הקיבוע בבנייה בהתבסס על ההנחיות ETAG 029 נספח ג

 '. מאפייני חישוב: ייבוא ​​מ- MS Excel ועיבוד של מספר מקרי עומס בו זמנית. ייצוא במחשבון BIM / CAD ובכמות חומרים. בחירה אוטומטית של תצורות עוגן אופטימליות ומידות מינימליות של לוח בסיס בזכות פונקציית התיקון הגיאומטרית של תוכנת PROFIS. חישוב קיבועי העוגן על פי התקנים הלאומיים. יצירת מודלים מותאמים אישית על בסיס פרמטרים ספציפיים לחישוב. תוצאות: יצירת טקסט מפרט ודוחות עם תוצאות חישוב ומידע התקנה. קישור לספריית BIM / CAD שלנו של מוצרי Hilti "

ספריית HILTI BIM / CAD

ספריית HILTI BIM / CAD

גלה עוד