להגן על עובדיך ולתכנן בניינים בטוחים יותר

שיפור הבטיחות בנייה

להגן על עובדיך ולתכנן בניינים בטוחים יותר

לתאונות, פציעות ומחלות ארוכות טווח שמתרחשות באתרי בנייה יכולה להיות השפעה מהותית, הן על אנשים והן על חברות. לכן אנו תמיד עושים מעל ומעבר כדי לציית לקודים ולתקנות כדי לוודא שהכלים, התוכנות והשירותים שאנו מפתחים ומתכננים יהיו תמיד בטוחים לשימוש. כל הפתרונות שלנו מיועדים לעזור לצוותים שלך לעבוד באופן בטוח ונוח יותר ולעזור לחברה לתכנן מבנים בטוחים ועמידים יותר. 

שימוש במערכות בטיחות חדשניות

כשאתה מוגן, אתה יכול לבצע את עבודתך באופן בטוח יותר. מגוון הכלים החדשניים שלנו כוללים טכנולוגיית הפחתת רטט פעילה (AVR) שנועדה להפחית את רמת הרטט שמועברת לכף היד ולזרוע וכן טכנולוגיית בקרת מומנט פעילה (ATC) שנועדה למנוע הדף מכלי עבודה חשמליים. עבור אתר העבודה, אנו מציעים את כל מה שדרוש לך – החל ממערכות לסילוק ופינוי אבק המשלבות כלים ושואבי אבק וכלה בכלי הידוק נטענים מדגם BX 3 שמהווים חלופה נטולת אבק לביצוע קידוחים נקיים ושקטים יותר.

הפחתת רטט פעילה מערכות בקרת אבק מדגם DRS אקדח מסמרים המופעל באמצעות סוללה מדגם BX 3

תוכננה תוך מחשבה על בטיחות

האם אתה מבקש לתכנן מערכות עיגון שמיועדות להתמודד בהצלחה עם תנאים ססמיים? האם אתה נדרש לתעד ביעילות איטום מעברי אש או התקנה של עוגנים? או אולי אתה מעוניין להשתמש במידול המידע לגבי המבנה (BIM) כדי שתוכל להשתמש במכשירי יציקה או בשירותי מוצרים טרומיים ולבטל את הצורך לבצע קידוחים וריתוכים בשלב הבנייה של הפרויקט. פתרונות התוכנה שלנו יכולים לעזור לך לנהל פרויקטי בנייה באופן בטוח ופרודוקטיבי יותר, תוך ציות לקודים ולתקנות.

תוכנת עיצוב ותכנון שירותי מידול ותכנון BIM

ציות לקודי הבטיחות

ציות לתקנות הבטיחות יכול להיות אתגר לא פשוט. תנאים משתנים במהירות והפרות בטיחות עלולות להוביל לעיכובים יקרים בפרויקט. כדי לעזור לך להמשיך לציית לתקנות ולאתר תמיד את הפתרון הנכון עבור פרויקטי הבנייה שלך, אתר האינטרנט של Hilti מכיל מידע מקיף לגבי אישורי מוצרים, כמו גם דירוגים לגבי אבק, רעש ורטט. בנוסף, תוכל תמיד ליצור עמנו קשר כדי לקבל עצה ממומחה.

מידע פרטי לגבי מוצר אישורים, הערות כלליות, מפרטים ושרטורי CAD

הדרכה בנושאי בריאות ובטיחות

הדרכה יעילה היא המפתח לשיפור רמת הבטיחות באתר העבודה ושמירה על הפרודוקטיביות. אנו מציעים מגוון רחב של מודולי הדרכה בתחום הבטיחות והבריאות, כמו גם קורסים טכניים שאנו יכולים להתאים לצרכיך הייחודיים. ניתן לבצע את ההדרכות באתר או באופן מקוון.

כל ההדרכות שלנו

פישוט משימות הציות לתקנות

עזור למנהלי הפרויקטים שלך לציית לתקנות באמצעות שימוש במערכת ON!Track לניהול ציוד בענף הבנייה. מערכת ON!Track הופכת את משימות הציות לתקנות לאוטומטיות, קלות ופשוטות. לאחר הפעלת המערכת, תוכל לקבל התראות בכל פעם שכלי עבודה או ציוד כלשהו זקוק לתחזוקה, כיול או בדיקה ואפילו כשהצוות זקוק לדרכה. בנוסף לכך, צוות העובדים יוכל לבדוק מהו פרק הזמן שבו יוכל לעשות שימוש בטוח בכלי באמצעות סריקה פשוטה שלו.

לתחילת העבודה עם ON!Track