פתרונות מקצה לקצה להאצת זרימות העבודה

האצת מהירות הבנייה

פתרונות מקצה לקצה להאצת לוחות הזמנים

שמירה על רמת פרודוקטיביות נאותה אינה תמיד משימה קלה. עלויות בלתי צפויות, תהליכים בלתי מספקים ומחסור בכוח אדם מיומן יכולים כולם להוביל לעיכובים בביצוע הפרויקט. למד כיצד תוכל להתגבר על האתגרים הללו ולשפר את רמת הפרודוקטיביות של עסקי הבנייה שלך באמצעות שימוש בכלים, תוכנות ושירותים שפותחו כדי לעזור לך לקדם את הפרויקטים שלך בכל שלב – החל מהתכנון הראשוני וכלה באתר העבודה.

פישוט מהלך העבודה

שיטות עבודה וכלים לא מעודכנים עלולים לעכב אותך, ולמנוע ממך לעמוד בלוחות הזמנים של הפרויקט. קבל עזרה כדי שתוכל להאיץ את לוחות הזמנים שלך, לצמצם את זמני ההשבתה ולהימנע מהצורך בביצוע חוזר של משימות שונות באמצעות שימוש במערכות עתירות ביצועים המשלבות תוכנה חדשנית, כלים מתקדמים ואביזרים איכותיים.

שימוש בשירותים שיעזרו לך להמשיך לעבוד

חוסר בכלים וציוד שדרושים לך כדי לבצע את העבודה עלול להוביל להשבתה, לעלויות גבוהות ואפילו לקנסות. אנו יכולים לעזור הודות לזמינות מעולה של מוצרים, לאפשרויות אספקה גמישות ולשירותי תיקון כלים מהיר. יש לך שאלות לגבי הפרויקט שלך או שאתה זקוק לעזרה בבחירת מוצרים? מנהלי תיקי הלקוחות, מהנדסי השטח וצוותי שירות הלקוחות הייעודיים שלנו יוכלו לעזור. אם אתה כבר יודע מה אתה רוצה, בצע פשוט הזמנה מקוונת באמצעות שימוש באפליקציה של Hilti. לקוחות רגילים יכולים אפילו ליהנות מהזמנה אוטומטית דרך שירות ההזמנות האלקטרוני שלנו (B2B).

תיקוני כלים אפשרויות אספקה

הכשרה לקראת העתיד

חוסר בכוח עבודה מיומן בתעשיית הבנייה עשוי להקשות על גיוס העובדים המתאימים ולגרום להם להישאר. לכן הפתרונות של Hilti הנם קלים לשימוש, גם עבור כוח עבודה לא מיומן ומשפרים את רמת הביצועים של צוותים מקצועיים. כדי לעזור לצוותים שלך להבטיח שהם נותרים מיומנים, אנו מקיימים מגוון רחב של הדרכות וקורסי הכשרה.

סמינרים מקוונים בנושאים טכניים

שילוב טכנולוגיה באתר

טכנולוגיות מתקדמות יהוו את אחד ממנועי הפרודוקטיביות המרכזיים בתעשיית הבנייה בשנים הקרובות. הפתרונות המתקדמים שלנו, החל מקידוח Jaibot רובוטי עבור התקנות MEP וכלה במערכות מדידה חכמות שמאפשרות יצירה מהירה של פריסת אתר עבודה על ידי אדם אחד בהתאם לתוכניות דיגיטליות.

מיטוב תהליכי התכנון

מעוניין לשפר את רמת היעילות של האופן שבו אתה מגדיר, מתכנן ומתעד פתרונות טכניים איכותיים? שתף עמנו פעולה בשלב התכנון של הפרויקט כדי ליהנות מתמיכה של מהנדסים מומחים. עבוד עם PROFIS Engineering, תוכנת התכנון ההנדסי שלנו, כדי ליהנות מתיעוד באיכות גבוהה, להפיק שרטוטים הנדסיים ברורים וליצור עצי מוצר מדויקים. כמו כן, השתמש במידול מידע לגבי המבנה (BIM) כדי לקבל גישה לפתרונות האצת פרודוקטיביות, כגון שירותי מוצרים טרומיים, רובוטים המופעלים על ידי BIM עבור התקנות MEP, יצירת פריסות מהירה יותר באמצעות Field2BIM והפקת תיעוד קלה יותר.

תוכנת עיצוב ותכנון שירותי מידול ותכנון BIM