השאלת כלים לפי דרישה

כלים לאיפה שתצטרך ולמתי שצריך

לנהל את הכלים שלך זה מאתגר ויקר. כיום, חשוב יותר מתמיד לשלוט בהוצאות הכלים שלך, ושינויים בפרויקטים מקשים על שליטה זו לאורך זמן, מה שבא לידי ביטוי ברכישת כלים שלא לצורך או חוסר בקרה על הוצאות כלי העבודה בחברתך.

הפתרון למצב דברים זה הוא - TOOLS ON DEMAND – השאלת כלים לפי דרישה.

עם שירות השאלת כלים לפי דרישה, תוכל לקבל כלים בעלי ביצועים גבוהים של הילתי, לעבודה המותאמת בדיוק לצרכי הפרויקט והחברה שלך ולחסוך את כאבי הראש והעלויות הנלוות להם בכל הקשור לרכישת כלים שאתה לא באמת צריך לרכוש, אלא רק לעבודה הספציפית המבוקשת.

בעיות שכיחות

✖ חוסר שקיפות של עלויות כלים שנתיות
✖ רכישת כלים עבור פרויקטים ספציפיים
✖ רכישת כלים חדשים כאשר הם מתקלקלים\נאבדים
✖ חוסר באופציות למעקב אחר כלים

שירות השאלת כלים לפי דרישה של הילטי מאפשר...

✓ עלויות ידועות ואחריות, ללא תשלום מראש
✓ גמישות במספר הכלים לפי דרישה
✓ כלים חלופיים במידה והכלים מתקלקלים
✓ שקיפות של כל הכלים שהושאלו

חוסך זמן וכסף

אנו יכולים לעזור להתאים את צרכי הכלי שלך לדרישות העבודה שלך, כך שיהיו לך הכלים הנכונים בזמנים הנכונים. תוכנית ניהול צי הכלים והשאלת הכלים לפי הדרישה של Hilti מעניקה לך מלאי כלים גמיש וממוטב המסייע להפחית את העלויות הכוללות שלך.

משפר פרודוקטיביות

עם שירות השאלת כלים לפי דרישה של הילטי, אין עלויות מראש. במקום זאת, שלמו רק תעריף חודשי קבוע ללא עלויות משלוח, החזרה או אחסון - שלמו רק עבור מה שאתם צריכים. כלים לפי דרישה פירושם גם החזרות מהירות וקלות יותר, כולל החלפת כלים שבורים, בדרך כלל בתוך פרק זמן של 24 שעות.

כיצד עובד שירות השאלת כלים לפי דרישה

1. הכלים ממוקמים במרכז הילתי.

2. הלקוח מגיש בקשה לכלי.

3. שימוש בכלים לתקופה של 5 ימים עד 12 חודשים.

4. איסוף הכלים לאחר השימוש.

5. הכלים נאספו חזרה מהלקוח באמצעות חברת השליחויות.

6. הכלים מגיעים למעבדת התיקונים לצורך טיפול ובדיקה.

7. הכלים מועברים לזמינות חדשה ומוכנים לשימוש.

התחילו לעבוד עוד היום עם כלים לפי דרישה

ברגע שיש לך הסכם ניהול צי כלים, אתה זכאי לכלים לפי דרישה ובאפשרותך להתחיל מיד לבקש כלים עבור הפרוייקטים שלך. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו ב 1800-68-68-40 או ליצור קשר עם מנהל תיק לקוח Hilti המקומי שלך כדי להתחיל.

דמי שימוש יומיים מאפשרים את הגמישות לשלם רק עבור הכלים שבהם אתה משתמש. בסיום השימוש, החזרת הכלים שהושכרו לפי דרישה היא פשוטה.

מזעור ההוצאה הכוללת על כלי, וביטול עלויות של העברת כלים מאתר לאתר, מספקים לך את ההזדמנות למקסם את הפרודוקטיביות והרווח. צרו קשר עוד היום כדי להתחיל עם תוכנית השכרת כלים לפי דרישה של הילתי.

שירותים קשורים

ניהול צי כלים

a tool crib manager takes a Hilti tool off of a shelf

באמצעות ניהול צי כלים, אתה בוחר מתוך מבחר רחב של כלים ולאחר מכן משלם תעריף חודשי קבוע עבור פרק זמן מוגדר. כדי להמשיך לעבוד בביצועי שיא, אנו עוזרים לך לעקוב, לתקן, להחליף ולשדרג את הכלים שלך ללא עלות נוספת.

למד עוד אודות ניהול צי כלים