האץ את הפרודוקטיביות וצמצם את זמני ההשבתה באמצעות יישום ניהול דיגיטלי של מחסן הכלים

שיפור ניהול הציוד

האץ את הפרודוקטיביות וצמצם את זמני ההשבתה באמצעות יישום ניהול דיגיטלי של מחסן הכלים

חברות בנייה משקיעות בממוצע 100 שעות לחודש כדי לעקוב אחר ציוד חסר, כשעלות ההחלפה של הציוד והחומרים המתכלים החסרים מצטברת במהירות. למד כיצד תוכל להימנע מזמני השבתה יקרים, להאיץ את הפרודוקטיביות ולקבל שליטה טובה יותר על המלאי והעלויות באמצעות שימוש בפתרונות הדיגיטליים של Hilti לניהול הציות ולמיטוב מחסן הכלים.

קבלת שליטה על הנכסים שלך

האם העסק שלך מתקשה לעקוב אחר הציוד או להישאר מעודכן לגבי מועדי התחזוקה של הכלים? עזור לפשט תהליכים באמצעות שימוש במערכת ON!Track לניהול הציוד. ON!Track משלבת בין תגים ותוויות בכלים שלך לתוכנה אינטואיטיבית כדי לאפשר לך לקבל גישה מהירה למידע, מכל מקום וללא קשר למיקומם של הנכסים או למצבם. מערכת ON!Track תאפשר לך לעקוב גם אחר החומרים המתכלים, כדי שתוכל לשמור תמיד על רמות מלאי מיטביות.

לתחילת העבודה עם ON!Track

צמצום זמני ההשבתה הודות לתיקונים מהירים יותר

הכלים של Hilti בנויים להחזיק מעמד. עם זאת, לפעמים גם הכלים האיכותיים ביותר מתקלקלים. וכשזה קורה, הצוות שלך עלול לפספס את מועדי היעד של הפרויקט. תן לנו לעזור לצוותים שלך להמשיך לעבוד באמצעות התוכנית שלנו שמבטיחה תיקונים מהירים. הזמן תיקונים ישירות מאתרי הבנייה דרך אתר האינטרנט שלנו, באמצעות האפליקציה Hilti Connect למכשירים ניידים או על ידי שיחת טלפון עם צוות שירות הלקוחות. השירות לניהול צי כלים שלנו מאפשר לשלם תשלום חודשי קבוע המכסה את כל תיקוני הכלים, כמו גם השאלה של כלים חלופיים כשהכלים שלך בתיקון. ובאמצעות השימוש במערכת ON!Track לניהול ציוד, תוכל למנוע השבתות הודות להתראות תחזוקת כלים אוטומטיות.

ניהול צי כלים תיקוני כלים

לקבל שליטה על עלויות הכלים והציוד

מחסן כלים מותאם כהלכה יוכל לעזור לך לשלוט ברמת ההוצאות מכיוון שתשלם רק עבור הכלים והציוד הדרושים לך. תאם סקירה כדי שתוכל לקבל ייעוץ של מומחה שיעזור לך לתכנן את מחסן הכלים המתאים ביותר לפעילותך. מעוניין בשליטה רבה יותר על רמת העלויות שלך? שירות ניהול צי הכלים של Hilti יאפשר לך לבחור בכלים הדרושים לך ולשלם תשלום חודשי קבוע עבור פרק זמן שנקבע מראש, בלא צורך להשקיע ברכישת כלים מראש. בנוסף לכך, תוכל ליהנות משירות תיקונים והשאלת כלים ללא עלות נוספת.

השירות ניהול צי כלים
כעת ניתן ליהנות מניהול כלים וציוד פשוט יותר עם ON!Track

לקבל שליטה על מחסן הכלים שלך

כעת ניתן ליהנות מניהול כלים וציוד פשוט יותר עם ON!Track