מדוע להשתמש בברזלים מצולעים המותקנים בדיעבד

ברזלים מצולעים להתקנה בדיעבד - חזקים וקלים לשימוש

יישומים למוטות מצולעים של Hilti להתקנה בדיעבד

אם אתם מעוניינים להרחיב, לחבר או לחזק קירות, לוחות, עמודים או קורות, הרי שמערכת המוטות המצולעים להתקנה בדיעבד יכולה לסייע לכם במבנים חדשים או קיימים, החל ממבני מגורים ועד לגשרים. חיבורי ברזל מצולע לבטון הם עוגנים וחיבורים שמקובעים למקומם באמצעות דבק, בשימוש בדבקי ההזרקה HIT של Hilti. הם מהירים וקלים לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא לקדוח חור, להזריק את הדבקים הכימיים HIT של Hilti ולהתקין את מוט הפלדה. והם חזקים לפחות כמו מוטות חיזוק יצוקים במקום, כפי שהוכח בבדיקות האישורים הטכניים באירופה (TR023). כך שתוכלו לעצב ולתכנן ברזלים מצולעים להתקנה בדיעבד במבנה שלכם באמצעות אותם עקרונות שתקפים לעיצוב ותכנון בטון מזויין.

מוט מצולע להתקנה בדיעבד ומערכת SAFESET™‎ של HILTI

מערכת SafeSet של Hilti להתקנה בטוחה של עוגנים

מערכת מוטות מצולעים להתקנה בדיעבד גם: 

- גמישה מאוד, 

- שימושית למגוון רחב של יישומים, 

- מסוגלת לעבוד בבטון רדוד. 

 

מערכת Hilti SafeSet™‎ מסייעת להאיץ את התקנת המוטות המצולעים בדיעבד. Hilti SafeSet™‎ שואב את האבק תוך כדי הקידוח, ממזער אבק ומבטל את הצורך בניקוי ידני של הקדח.
קבלת מידע נוסף על מערכת Hilti SafeSet™

כיצד להתקין ברזלים מצולעים להתקנה בדיעבד בעזרת Hilti SafeSet

ברזלים מצולעים להתקנה בדיעבד - אנו עוזרים לכל אורך התהליך

Hilti PROFIS Rebar design software

אנחנו יכולים לעזור מרגע התחלת התכנון ועד אספקת הטכנולוגיה שתגרום לזה לעבוד. תוכנת PROFIS לתכנון מוטות מצולעים מסייעת לכם לפרוס את העיצוב והתכנון הווירטואלי שלכם. ואם אתם זקוקים לעזרה, יש לנו מומחים בכל רחבי העולם שיכולים לעזור לכם למצוא פתרונות לאורך כל תהליך העיצוב והתכנון. יש לנו גם שנים של ניסיון במחקר ובאתר. כמו כן עבדנו על חלק ממבני הברזל המצולע המאתגרים ביותר ברחבי העולם שבוצעו בהתקנה בדיעבד. אפילו עזרנו לתקן את מזרקת טרווי המפורסמת ברומא - הכל בעזרת טכנולוגיית הברזלים המצולעים להתקנה בדיעבד.

שאלו את המהנדס