כיצד לעצב הידוק בטון עם EUROCODE 2

כיצד לעצב הידוק בטון עם EUROCODE 2

סקירה תמציתית של משמעות EN 1992 חלק 4

תקן חדש זה מגבש, מעדכן ומחליף את הנחיות התכנון הותיקות והדוחות הטכניים הישנים יותר (למשל ETAG001, EOTA TR029) לתכנון מוצמד. זה מיועד לאפלקציות קונסטרוקטיביות ולא קונסטרוקטיביות בבטון ומפגיש את כל ההיבטים של תכנון המחברים לתקן אחד. הוא מגדיר את כללי התכנון והמפרט עבור מחברים יצוקים, מחברים מכני וקושרים וערוצי עיגון.

כיצד להפוך את EUROCODE 2 חלק 4 להזדמנות

Eurocode

הבן כיצד קוד זה משפיע על תכנון האפליקציה

כשיטת תכנון לחיזוקים המשמשים להעברת עומסים לבטון, יורוקוד 2 חלק 4 הוא גם תקן לבדיקת ההתנגדות המכנית של רכיבי הידוק ויציבות חומר הבסיס. זה חשוב במיוחד עבור יישומי תמיכה בסיסיים, חזיתיים, מכניים וחשמליים.

Engineering Advice

בקש ייעוץ הנדסי

אנו מציעים מגוון שירותים הנדסיים וטכניים, כולל תכנון, בדיקה במקום, חישוב, הצעות מחיר והדרכה. צוות המהנדסים המיומנים שלנו כאן כדי לספק לכם פתרון מעשי לכל אתגרי עיצוב חדשים הנגרמים על ידי Eurocode 2 Part 4.

Anchor design software

חשב באמצעות תוכנת תכנון העוגן שלנו

תוכנת תכנון העוגן מבוססת הענן שלנו, PROFIS Engineering Suite, מאפשרת חישוב אוטומטי ומתקדם, ציון BIM קל ומשולב - התמודדות עם הפרויקטים שלך במינימום מאמץ ודיוק מרבי.

 PROFIS Engineering מוכנה ל- EUROCODE

PROFIS Engineering מוכנה ל- EUROCODE

עוזר להפחית את זמן התכנון ולשפר את הדיוק

תוכנת תכנון העוגן שלנו PROFIS Engineering Suite משלבת חישובי עוגן ופלטת בסיס העוזרת להפחתת זמן העיצוב הכללי. תואם לחלוטין לתוכנת המבנה ותוכנת BIM Tekla, זה הופך את העברת הנתונים והמודלים התלת-ממד לפשוטים יותר. זה יעזור לך להשיג את המפרט שלך בפעם הראשונה! העברות עומסים אוטומטיות, עיבוד שילוב עומס מרובה בו זמנית ויצירת מודלים BIM / CAD מסייעות להפחתת שגיאות ועיבוד חוזר. שיתוף נתונים משולב מספק גישה מיידית לקבצי העיצוב והדוחות המעודכנים ביותר. זה עוזר לשפר את השקיפות, להסיר יומני תקשורת ולהגביר את היעילות.

בקש את המסמך Eurocode 2 Part 4

מלא את הטופס למטה לקבלת מסמך המידע:

Concrete fastening design for Eurocode 2 part 4

האם ידעת?

Eurocode 2 חלק 4 קובע כי בטון ייחשב סדוק אלא אם כן הוכח אחרת. וודאו שבחרתם את העוגן הנכון לבטון סדוק!