מערכת HILTI SAFESET להתקנת מחברי עוגנים וחיבורי מוטות מצולעים

הפכו את ההתקנות באתר העבודה שלכם לפשוטות, חלקות ותפוקה גבוהה

מערכת Hilti SafeSet
מערכת Hilti SafeSet

SafeSet היא המערכת שלנו להתקנת חיבורי עוגנים. SafeSet מסייעת להבטיח שעוגנים יוכלו לשאת את העומס המרבי שלהם בבטחה, תוך מזעור הסיכון של כשל בעוגנים. המערכת נועדה להאיץ את התקנת העוגנים וחיבורי המוטות המצולעים ולהפוך אותם לבטוחים ואמינים יותר. כל הרכיבים של SafeSet מכוסים באישורים בינלאומיים ומשתלבים בצורה חלקה אלה לאלה.

כיצד SAFESET יכולה לשפר את התקנת העוגנים

מערכת Hilti SafeSet

SafeSet מתוכנן עבור: 

אמינות 

SafeSet נועדה להפחית את הסיכון של כשל בעוגנים ולמנוע טעויות במהלך ההתקנה, למשל באמצעות ניקוי לא הולם של הקדחים. 

 

תפוקה גבוהה 

בעזרת SafeSet תוכלו להתקין עוגנים עד 50% מהר יותר מאשר בשיטות המסורתיות - על-ידי ביטול שלבים גוזלי זמן, כגון ניקוי ידני של הקדחים. כמו כן, כל הרכיבים של SafeSet נבדקו ופותחו יחד כדי לוודא שהם משתלבים אלה באלה בצורה חלקה. השתמשו במערכת אחת - מצאו את הכל במערכת אחת, מיצרן אחד בלבד. אישור מלא של המערכת. מערכת SafeSet מכוסה באישורים בינלאומיים כגון ETA ו-ICC.

Watch the Video

שאלו את המהנדס

תוכנת HILTI PROFIS לעיצוב, תכנון וחישוב ההתקנות שלכם

תוכלו גם להשתמש בתוכנת העיצוב Hilti PROFIS כדי לחשב את חיבורי המוטות המצולעים ולתכנן את חיבורי העוגנים. לעזרה פרטנית בעיצוב, בתכנון ובחישובים, אנו מציעים גם שירותי עיצוב, תכנון וחישוב. מהנדסי התכנון המקומיים של Hilti יכולים לעבוד איתכם על הפרויקט שלכם באתר העבודה או במשרד. כל מה שצריך הוא ליצור קשר עם צוות Hilti המקומי לקבלת מידע נוסף.