פתרונות שיעזרו לך למסור פרויקטים במועד ובמסגרת התקציב

שליטה בעלויות הבנייה

פתרונות שיעזרו לך למסור פרויקטים בזמן ובמסגרת התקציב

באתר הבנייה תמיד מתעוררות בעיות. פרויקטים צומחים אל מעבר להיקף המקורי ומבוצעות שגיאות – מה שמוביל במקרים רבים לחריגה תקציבית ולעיכובים יקרים. עם זאת, תוכל לעזור לארגון שלך להיות רווחי יותר ולשלוט בהוצאות באמצעות בחירה בכלים, בשירותים ומוצרי התוכנה שמיועדים למזער את רמת הבזבוז, להפחית טעיות אנוש, לחסוך בעלויות כוח אדם ולמטב את תכולת מחסן הכלים. אנו יכולים לעזור לך לזהות ולרתום לטובתך את הפתרונות המשתלמים ביותר שיאפשרו לך למסור את הפרויקטים בזמן ובמסגרת התקציב.

חיסכון בעלויות חומרים


הפחתת רמת הבזבזנות של חומרי בניין תעזור לך להישאר תחרותי וידידותי יותר לסביבה. מגוון הפתרונות שלנו לאתר העבודה, החל מ-HDE 500 המיועד לספק שליטה מדויקת בעת הזרקה של עוגני הדבקה היברידיים/אפוקסיים, דרך ביצוע איטום מעברי אש שעוזר למנוע שימוש בזבזני בטיח, וכלה בשירותי מוצרים טרומיים, כגון זיווד. במהלך תכנון שלבי הפרויקט, עזור לוודא שהצוות שלך באתר עושה שימוש רק בכמויות המוצרים הדרושות להם באמצעות מיטוב התכנון תוך שימוש במוצרי התוכנה ובשירותי מידול המידע לגבי המבנה (BIM) שלנו. 

אקדח הזרקת חומר הדבקה נטען מדגם HDE 500-A22 יישום פתרונות איטום מעברי אש שירותי תכנון ומידול BIM תוכנת עיצוב ותכנון

חיסכון בעלויות כוח אדם

עלות שעות העבודה של כוח האדם באתר היא אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר במסגרת הפרויקט. בו בזמן, ישנה דרישה גבוהה לעובדים מיומנים שאינם בנמצא. בחר בפתרונות מהירים יותר שמפחיתים את הצורך בכוח אדם כדי לשפר את עלויות הניהול במהלך ביצוע פרויקט בנייה – מבלי להתפשר על הבטיחות או על איכות העבודה.

צמצום מספר השגיאות

הפחת את מספר השגיאות והימנע מהצורך לביצוע חוזר של משימות שונות ומעיכובים בפרויקט באמצעות שימוש בכלי לתיעוד דיגיטלי מבית Hilti שעוקב אחר איכות איטום מעברי האש והתקנת העוגנים. הצוותים באתר יוכלו ליהנות מפתרונות כגון התקנה מהירה וקלה יותר הודות לתמיכת MEP או בשל שימוש במערכת מומנט אדפטיבי (AT) שמשפרת את איכות ההתקנה של בורגי עוגנים.

תמיכת MEP מודולרית התקנת עוגנים באמצעות מערכת AT

לקבל שליטה על עלויות מחסן הכלים

שירות ניהול צי הכלים של Hilti מאפשר לך לבחור בכלים הדרושים לך ולשלם תשלום חודשי קבוע עבור פרק זמן שנקבע מראש במקום לרכוש את הכלים הדרושים מראש. כדי לוודא שתוכל להמשיך לעבוד, אנו נתקן, נחליף ונשדרג את הכלים, ללא כל עלות נוספת. ON!Track עוזרת לך לשלוט על העלויות באמצעות איתור מהיר של כלים וציוד חסרים או אגורים כדי שלא תידרש להשקיע זמן או כסף על מתן לשכור או לרכוש חלופות. בנוסף לכך, מומחי הפרודוקטיביות שלנו יכולים לנתח את הנתונים שנאספים על ידי ON!Track כדי לעזור לך למטב את מחסן הכלים שלך.

ניהול צי כלים תוכנת ON!Track לניהול ציוד
Fleet Management

להיפרד לשלום מעלויות סמויות

כלים, תיקונים וכיסוי במקרה של גניבה – כל אלה עבור תשלום חודשי קבוע עם שירותי ציי הכלים שלנו